logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان US Truck Simulator Truck Games

US Truck Simulator Truck Games

‏‏شبیه ساز کامیون آفرود برای بار شبیه ساز بازی های رانندگی نهایی کامیون. به بازی جدید کامیون حمل و نقل نفتکش ما خوش آمدید. اگر به بازی های کامیون علاقه دارید و می خواهید یک راننده کامیون واقعی شوید، این بازی رانندگی کامیون تانکر نفت بهترین شبیه ساز کامیون برای شما است.

ویدئو معرفی بازی‏این یک بازی شبیه ساز کامیون ترافیک 2022 با حالت های مختلف بازی های شبیه سازی کامیون است. در این بازی شبیه ساز کامیون 2022 پشت 18 چرخ کامیون های یورو و آمریکایی قرار بگیرید. می توانید حرفه رانندگی کامیون خود را در حالت بازی های شبیه سازی کامیون که آفلاین و رایگان است شروع کنید.‏در این بازی شبیه ساز کامیون 2022، آیتم های مختلف قابل خرید برای بهبود وضعیت کامیون شما وجود دارد.‏اگر احساس می کنید کامیون شما در این شبیه ساز کامیون 2022 وظیفه حمل و نقل نفت را ندارد، آن را به کارگاه کامیون بیاورید.‏بیایید از ظاهر محیطی مسحورکننده جدیدترین شبیه ساز کامیون آمریکایی در سال 2022 با بهترین ویژگی ها و گرافیک واجد شرایط لذت ببریم.‏ما این شبیه‌ساز کامیون آمریکایی را آزمایش کرده‌ایم: بازی‌های کامیون باری 2022 با همه شانس‌ها تا آن را برای دستگاه‌های اندرویدی بالا و پایین‌رده عالی کنیم. این بازی کامیون والی 2022 هیجان انگیزترین تجربه را برای طرفداران بازی های رانندگی کامیون باری شهری 2022 به عنوان راننده کامیون خبره 2022 دارد. این بازی شبیه سازی خودرو حالت های مختلفی مانند بازی کامیون والی و بازی های رانندگی کامیون را اضافه کرده است.‏ویژگی هایی که اخیراً اضافه شده است:nbsp;‏ گرافیک سه بعدی‏ مجموعه وسیعی از کامیون ها‏ به صورت آنلاین و آفلاین موجود است‏ لیستی از آهنگ هایی که می توان در حین پخش پخش کرد‏ کنترل آسان‏ تغییر کامیون‏حداقل سیستم مورد نیاز‏ 4 گیگابایت رم‏ پردازنده مرکزی MaliSnapdragon

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد US Truck Simulator Truck Games چیه؟