logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان Chess

Chess

‏‏Chess Free بهترین بازی حال حاضر شطرنج می باشد که از بین بیش از 120 بازی شطرنج موجود انتخاب شده است که توسط استودیوی AI Factory Limited که در سالهای 2013 و 2015 به عنوان یکی از بهترین توسعه دهنده های اندروید شناخته شده است منتشر شده است. در این بازی علاوه بر انجام بازی میتوانید استراتژی و مهارت های بازی شطرنج خود را توسط معلم در داخل بازی بهبود بخشید و به یک استاد بزرگ شطرنج تبدیل شوید. این بازی کاملا رایگان بوده و هیچکدام از گزینه های آن نیز قفل نمی باشد.

ویدئو معرفی بازی‏ برخی از ویژگی های بازی Chess Free اندروید :‏ ✤ 12 سطح بازی (تازه کار تا حرفه ای) که برای مبتدیان بسیار خوب است.‏ ✤ یادگیری قدم به قدم بازی‏ ✤ معلم داخل بازی که از اشتباهات ساده ای که ممکن است انجام دهید باز میدارد.‏ ✤ آنالیز بازی و انجام تجزیه و تحلیل عمیق تر بر روی حرکت خود.‏ ✤ راهنمایی گرفتن از هوش کامپیوتر در هنگام انجام بازی‏ ✤ ذخیره دستاوردها در سرویسهای ایری با استفاده از حساب Google‏ ✤ حالت نقد و بررسی برای تحلیل نوع بازی شما‏ ✤ بارگذاری ذخیره فایل های بازی بصورت فایل PGN‏ ✤ طراحی شده برای گوشی و تبلت و پشتیبانی از حالت افقی و عمودی‏ ✤ قابلیت انجام بازی دو نفره با دوستان خود.‏ ✤ آمار ، تایمر ، نکات و ...‏ ✤ 8 تخته و 7 مجموعه مهره های شطرنج

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد Chess چیه؟