logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان بوم بیچ (boom beach)

بوم بیچ (boom beach)

ارتش ساحلی قهرمانان سوپرسلهمه ما سوپرسل را بیشتر بخاطر بازی خاطره انگیز و زیبای کلش اف کلنز میشناسیم. این بازی مدت ها در لیست بهترین بازی های اندروید قرار داشت و هنوز که هنوز است بازیکنان زیادی مشغول تجربه این عنوان هستند. اما بازی های دیگری هم هستند که این شرکت آن ها را توسعه داده و عملکرد قابل قبولی در مایکت داشته اند.

ویدئو معرفی بازیدر boombeach همه چیز واضح است، شما باید یک ارتش قدرتمند برای دفاع از جزیره بسازید و در عین حال نیروی تهاجمی لازم برای حمله به جزایر دیگر را در اختیار بگیرید. شما این کار ها را با جمع آوری پول و منابع لازم در طول زمان انجام میدهید و هنر این است که بتوانید در میان آن ها تعادل برقرار کنید.گیم پلی بازی، ارتش ساحلیاین بازی تفاوت های زیادی با سایر آثار توسعه داده شده سوپرسل نظیر کلش رویال دارد و طوری طراحی شده که خود را از آن ها متمایز میکند. اگر شما بتوانید جزایر دیگر را غارت کنید و آن ها را تحت کنترل داشته باشید، تمام منابعی که در آن جا وجود دارد به شما تعلق میگیرد.در بازی های استراتژی زمان نقش مهمی دارد، اگر این سبک بازی ها را تجربه کرده باشید می دانید که برای به روز رسانی ها نیاز دارید که بر اساس زمان تصمیم گیری کنید و هرگز نمی توانید در لحظه قدرت خودتان را افزایش دهید، در بازی بوم ساحلی هم این مساله صادق است.ارتشی که میسازید از کلاس های مختلف تشکیل شده و راهنمای بازی به خوبی به شما آموزش میدهد. در بازی کلش رویال هم با همین روند گیمپلی سر و کار داریم، شما باید بیاموزید که چطور از نیروهای مختلف در راستای پیشبرد اهداف در بازی استفاده کنید، این مکانیک ها بازی را جذاب تر کرده اند.در ادامه بازی گیمپلی شما را به سمت هدایت میکند که تصمیم بگیرید چطور از منابع استفاده کنید. ارتقا هایی که در بازی انجام میدهید بسیار حیاتی هستند و باید آن ها را به دقت انجام دهید.گرافیک و صداگذاریگرافیک سه بعدی و کارتونی بازی به شکلی طراحی شده که پیش از این در بازی های مشابهی چنین چیزی را مشاهده نکرده ایم. اگر طرفدار بازی Rise of Kingdoms باشید از جلوه های بصری و صوتی بازی شگفت زده میشوید.جنبه های مثبت بازیدر این بازی شما اگر از نبردها جان سالم به در ببرید میتوانید بلافاصله به یک جزیره دیگر حمله کنید و هدایت پیاپی نیروها باعث میشود که بازی یک سر و گردن از سایر بازی های استراتژی خودش را بالاتر ببیند.جنبه های منفی بازیدر برخی از قسمت های بازی ما فقط تماشاچی هستیم و باید منتظر بمانیم که به روز رسانی منابع و ساختمان ها به اتمام برسند.برای اجرای بازی به اینترنت نیاز داریم؟

بازی به شکل آنلاین است و برای اینکه بتوانید آن را اجرا کنید باید یک اتصال اینترنت وای فای و یا اینترنت همراه داشته باشید.چطور نسخه مود شده را دانلود کنیم؟

این بازی برای اجرا به اینترنت نیاز دارد و نمی توانید نسخه مود شده را دانلود کنید.چطور زبان بازی را فارسی کنیم؟

این بازی از فارسی پشتیبانی نمیکند و متاسفانه شما قادر نیستید از این قابلیت استفاده کنید، اما زبان های دیگری در بازی برای شما قرار گرفته اند.

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد بوم بیچ (boom beach) چیه؟