logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان Blades of Brim

Blades of Brim

‏‏Blades of Brim یک بازی اکشن اعتیادآور از استودیوی بازیسازی SYBO می باشد. وقتی صحبت از بازی جدید سازندگان Subway Surfers می شود، انتظار قرارگیری آن در میان بازی های برگزیده ماه انتظار بیجایی نیست. Blades of Brim توسط توسعه دهندگان استودیوی دانمارکی Kiloo ساخته شده که البته حالا آنها را با نام جدیدشان SYBO می شناسیم. Blades of Brim نیز بازی رانر دیگری از این استودیوی خلاق بوده که مجددا از موتور گرافیکی یونیتی بهره گرفته و با گیم پلی و گرافیکی بی نظیر، در نخستین هفته عرضه در فهرست Editor’s Choice آیتونز جا خوش کرده است. این بازی از لحاظ گیم پلی تفاوت چندانی با بی شمار رانرهای موجود در پلی استور ندارد. تنها برگ برنده اش جلوه های بصری و انیمیشن های بی نظیری است که به مدد موتور گرافیکی یونیتی حاصل شده اند. مثل سایر بازی های رانر، هدف دویدن و رسیدن به بالاترین امتیاز است. با این تفاوت کوچک که در Blades of Brim برای گذشتن از موانع و دشمنان، باید به جای جاخالی دادن آنها را با ضربات شمشیر از سر راه خود بردارید. قهرمان بازی همیشه پیاده نیست و در مقاطعی از بازی می تواند سوار بر گرگ و اژدها از موانع گذر کند. مثل تمام رانرها کنترل بازی با یک دست هم ممکن است و سوایپ به طرفین راهگشای شما در بازی خواهد بود. کاراکترهای مختلفی (از جمله پسرک SS) در بازی قابل آزاد شدن هستند که هر یک در قدرت های مختلف خود ارتقا می یابند. آیتم های قدرتی موجود در مسیر، زره ها و پورتال ها نیز از جمله مواردی هستند که برای کمک به پیشروی شما در بازی گنجانده شده اند.

ویدئو معرفی بازی‏برخی از ویژگی های بازی Blades of Brim اندروید :‏✤ نبرد – انبوهی از دشمنان مخوف‏✤ صعود به سطح بالا – تکمیل ماموریت های حماسی‏✤ قهرمانان – باز کردن قهرمانان افسانه ای‏✤ سلاح ها – سلاح های قدرتمند و قابل ارتقا‏✤ زره – افزایش توانایی ها و ظواهر‏✤ حیوانات – گرگ، اسب و اژدها‏✤ حرکت سریع‏✤ دروازه ها – دروازه های باستانی به سوی جهان های سحر آمیز‏✤ رقابت – تبدیل شدن به بزرگترین قهرمان Brim‏✤ و …

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد Blades of Brim چیه؟