logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان Strawberry Shortcake BerryRush

Strawberry Shortcake BerryRush

‏‏Strawberry Shortcake Berryrush یک بازی دخترانه زیبا و اعتیادآور از استودیوی معروف و نام آشنای Miniclip.com می باشد. در این بازی Strawberry و دوستانش قصد درستن کردن کیک را دارند و شما باید به آن ها کمک کنید. شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کرده و مراحل را آغاز نمایید . وارد دنیای شگفت انگیز و جادویی شده و در شهر توت فرنگی ها ، گیلاس ها و میوه های خوشمزه را برای درست کردن کیک جمع آوری نمایید . با استفاده از چپ و راست کردن و پرش میوه های مختلف و سکه هایی را که در طول راه قرار داده شده را جمع آوری کنید و کیک را تزئین کنید. همچنین با جمع آوری سکه ها میتوانید لباس های جدیدی برای خود خریداری کنید. دقت داشته باشید که هر روز یک ماموریت برای شما ایجاد شده که بایستی آن ها را به اتمام برسانید .

ویدئو معرفی بازی‏برخی از ویژگی های بازی Strawberry Shortcake BerryRush اندروید :‏✤ بازی به عنوان شخصیت های مورد علاقه‏✤ دنیای رنگارنگ و شگفت انگیز شهر بری‏✤ پخت و تزئین کیک خوشمزه‏✤ لباس های مختلف برای شخصیت بازی‏✤ جمع آوری میوه و سکه و آنلاک کردن توله سگ

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد Strawberry Shortcake BerryRush چیه؟