logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان My Talking Angela 2

My Talking Angela 2

‏‏سازندگان بازی های محبوب Mmy Talking Tom 2 و My Talking Tom Friends اکنون برای شما یک بازی جذاب دیگر آورده اند که نامش My Talking Angela است. اما بازی ای که می خواهیم امروز برای شما معرفی کنیم My Talking Angela 2 نام دارد که بسیار رشد کرده است. تجربه ای که از موسیقی و خوانندگی در این بازی داشته اید اکنون به طور کامل متحول می شود.

ویدئو معرفی بازی‏ آنجلا برگشته است‏ آنجلا حالا کاملا متحول شده و دوست دارد آواز بخواند، برقصد و خوش بگذراند. آنجلا همچنین یک خونه جدید خریده که دوست دارد رفقایش دعوت کند و دور هم خوش بگذرانند. به او کمک کنید تا بهترین لباس ممکن را انتخاب کند و بین دوستان بدرخشد.‏ بازی های متنوع‏ در این بازی مینی گیم های متنوعی وجود دارد که حسابی سر آنجلا را گرم می کند. شما می توانید از این بازی ها برای ایجاد تنوع در جریان بازی استفاده کنید. از پازل های مختلف گرفته تا معماهای جذاب، مینی گیم های آنجلا بازی را برای شما هیجان انگیز می کنند.‏ آخرین مدهای لباس‏ اگر از علاقمندان به مد و فشن هستید می توانید از ویژگی هایی که به این بازی اضافه شده لذت ببرید. کمد لباس های آنجلا پر از لباس های مختلف است که می توانید هرکدام را با توجه به موقعیت و آرایش او انتخاب کنید. به او کمک کنید تا موهای خود را بیاراید و آرایش مناسبی را انتخاب کند.‏ آنجلا به دنبال دوست‏ آنجلا هم مصل بقه بعد از روزهای پرمشغله و سخت نیاز به ریلکس کردن و استراحت دارد. حواستان باشد که نیازهای او مثل گرسنگی یا حمام را به موقع برطرف کنید. علاوه بر این آنجلا به دوستان خود نیاز دارد تا در مواقع سختی کنار او باشند.

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد My Talking Angela 2 چیه؟