logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان Smolsies - My Cute Pet House

Smolsies - My Cute Pet House

‏‏با اسمولسی‌ها آشنا شوید؛ بامزه‌ترین موجوداتِ ریزه‌میزه و نرمی که تابحال دیده‌اید بچه‌ها و خردسالان و پسرها و دخترها عاشقِ این حیوانات مجازی خواهند شد تخم‌ها را بشکنید و تمام اسمولسی‌ها را جمع‌ کنید. شاهدِ رشدِ آن‌ها باشید، با آن‌ها بازی کنید، غذایشان دهید و تمیزشان کنید. اسمولسی‌ها را باهم ترکیب کنید و گونه‌های جدیدی از حیوانات بامزه بسازید. از تماشای صحبت و بازی اسمولسی با یکدیگر لذت برید. در ضمن، اسمولسی‌ها به زبان ایموجی باهم صحبت می‌کنند.

ویدئو معرفی بازی‏ قابلیت جدید‏ اسمولسی‌ها حیوانات تمیزی هستند، از این رو هر از چندگاهی نیاز به دوش گرفتن دارند، به آن‌ها کمک کنید. همچنین فوتبال بازی کنید و از بردن جایزه‌های جذاب لذت ببرید.‏ اسمولسی‌های بیشتر تولید کنید و مراقب آن‌ها باشید‏ 18 اسمولسی گردآوری کنید: سگ، گربه، همستر، گوزن، فیل، گاو، اسب، اژدها، پاندا، چیتا، پلاتیپوس، گورخر، گوسفند، خرگوش، خرس، گراز و حتی اسب تک‌شاخ و گربه‌ی تک‌شاخ، دو اسمولسی را در ماشینِ جادوییِ ادغام قرار دهید و حیواناتِ بامزه‌ی جدید دریافت کنید.‏ بازی‌های سرگرم‌کننده‏ با اسمولسی‌های خود مینی‌گیم‌های سرگرم‌کننده انجام دهید: پرش، بسکتبال، رنگ‌آمیزی و طراحی کلاه سکه‌ها را جمع کنید و جوایزِ جذاب ببرید و برای برای اسمولسی‌های خود اسباب‌بازی‌های سرگرم کننده بخرید.

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد Smolsies - My Cute Pet House چیه؟