logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان گشت پلیس موتوری

گشت پلیس موتوری

‏‏موتوربازی هیجان انگیز با موتورهای متنوع‏داستان بازی :‏شما در نقش پلیس موتورسوار توی شهر تهران ، به دنبال دزدها و مجرمها خواهید بود. در بازی گشت پلیس می تونی آزادانه در محله های آشنای شهر گشت زنی کنی.ماموریتهای هیجان انگیز و بازیهای جانبی متنوع منتظر شماست.

ویدئو معرفی بازی‏ با حضور گرم دوبلورهای معروف ایران همچون آقایان منوچهر زنده دل ، حمید رضا آشتیانی پور و ناصر نظامی .‏با حمایت و نظارت ناجی هنر در تمامی مراحل تولید بازی.‏مشخصات فنی و هنری بازی :‏این بازی حاصل کار تیمی پانزده نفره از متخصصین هنری و فنی به مدت نه ماه است تا بیش از 32000 شئ در محیط بازی، بیش از 40 دقیقه نریشن، ده ها کلیپ انیمیشن سه بعدی، بیش از 40 موشن کمیک و در حجمی حدود هشتاد مگابایت گنجانده شوند و تجربه ای لذت بخش را برای شما فراهم آورند.‏بی شک این بازی عاری از کاستی ها نخواهد بود و تنها با راهنمایی و نظرات سازنده شما قابل رفع و ارتقاء می گردد. در صورت بروز مشکل مشخصات گوشی خود و نوع ایراد به وجود آمده را با ما درمیان بگذارید.‏با آرزوی تجربه ای هیجان انگیز و لذت بخش برای شما.‏با ما در ارتباط باشید : جهت دریافت آخرین اطلاعات و کدهای مخفی بازی )‏اینستاگرام : gashte.police

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد گشت پلیس موتوری چیه؟