logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان ماین کرافت (جیبی)

ماین کرافت (جیبی)بعضی اوقات یک بازی، میzwnj;تواند تبدیل به پدیدهzwnj;ای بزرگ شود. یکی از بازیzwnj;هایی که به چنین جایگاهی رسیده، ماینکرافت (با نام انگلیسی Minecraft و تلفظ دقیق ماینکِرَفت) است. این بازی با فروش تقریبا ۲۵۰ میلیون نسخهzwnj;ای در سراسر جهان، پرفروشzwnj;ترین بازی تاریخ است. در ماینکرافت تنها محدودیت شما، خلاقیت شماست شما در جهانی تقریبا بیzwnj;انتها، تمام ابزار لازم برای ساخت دنیای رویاییzwnj;تان را در اختیار خواهید داشت.

ویدئو معرفی بازیدنیایت را بساز

ماینکرافت، بر پایه تلاش شما برای ساخت و ساز در یک دنیای به شدت وسیع استوار است. در واقع، شما با استفاده از خلاقیت خود، جهانی را با قوانین، اصول و از همه مهمzwnj;تر، طراحی خود میzwnj;سازید. بازی دو مود اصلی دارد؛ مود خلاقانه (Creative) و مود بقا (Survival). در مود خلاقانه، همه منابع بهzwnj; شکل نامحدود در اختیار شما قرار دارد و در واقع بدون وجود هر گونه مانع، میzwnj;توانید خلاقیت خود را برای ساخت دنیایی شگفتzwnj;انگیز به چالش بکشید. این نامحدود بودن منابع اگرچه از مهمzwnj;ترین ویژگیzwnj;های مود خلاقانه ماینکرافت است، ولی حذف المانzwnj;های دیگری نظیر گرسنگی و نوار سلامتی هم از این مود باعث شده تا با تجربهzwnj;ای کاملا مبتنی بر خلاقیت طرف باشیم، جایی که تمام تمرکز شما روی ساخت و ساز خواهد بود.

از طرف دیگر، در مود بقا شما باید برای به دست آوردن منابع مختلف، جستجو کنید و در طی این جستجوها، جان شما همواره در خطر است. شما باید مراقب میزان گرسنگی شخصیت خود باشید و همواره نوار سلامتیzwnj;تان را در حد مناسبی نگه دارید. در این مود شاهد وجود مبارزهzwnj;های مختلفی هستید و حتی نوعی پایانzwnj;بندی هم برای آن در نظر گرفته شده که با شکست یک اژدها به آن خواهید رسید. در کل، مود بقای ماینکرافت در عین اینzwnj; که درست مثل مود خلاقانه دست شما را برای ساخت یک جهان نوآورانه باز میzwnj;گذارد، ولی با قرار دادن شما در موقعیتzwnj;هایی که باید مراقب جان شخصیت خود باشید، هیجان زیادی را نیز به شما منتقل میzwnj;کند. ساخت یک دنیای بزرگ و پرجزئيات در مود بقا سختzwnj;تر از مود خلاق است، ولیnbsp; در این راه هیجان بیشتری هم تجربه خواهید کرد.همهzwnj;چیز را در Minecraft شخصیzwnj;سازی کنید

آزادی عمل در ماینکرافت فقط به ساخت و ساز شما در دنیای وسیع آن محدود نمیzwnj;شود. Minecraft یک بازی اجتماعی است و شما میzwnj;توانید چیزهایی که خلق کردهzwnj;اید را با دیگران به اشتراک بگذارید. امکان استفاده از طراحیzwnj;های دیگران هم وجود دارد. از نقشهzwnj;های مختلف گرفته تا اسکینzwnj;های زیبا، همگی در کنار شما هستند تا تجربهzwnj;ای غنیzwnj;تر و عمیقzwnj;تر از یکی از بهترین بازیzwnj;های منتشر شده برای گوشیzwnj;های اندرویدی داشته باشید. انواع و اقسام اسکینzwnj;ها نیز قابل خریداریzwnj;اند. بسیاری از اسکینzwnj;های پولی ماینکرافت، بر اساس همکاری با محصولات پرطرفدار دنیای سرگرمی مثل جنگ ستارگان ساخته شدهzwnj;اند و استفاده از آنzwnj;ها جذابیتzwnj;های خاص خودش را دارد.

ماینکرافت را میzwnj;توانید به صورت چندنفره نیز تجربه کنید. نکته جالب اینجاست که برای تجربه ماینکرافت به صورت چندنفره، نیازی نیست که تمام دوستان شما روی گوشی هوشمند خود مشغول به تجربه آن باشند بله، بازی از قابلیت کراسzwnj;پلی پشتیبانی میzwnj;کند و کاربران گوشیzwnj;های اندرویدی میzwnj;توانند با کاربران گوشیzwnj;های آیzwnj;اواس، دارندگان رایانهzwnj;های شخصی و حتی کنسولzwnj;های خانگی بازی کنند. ماینکرافت همانzwnj;گونه که هیچ محدودیتی برای بروز خلاقیتzwnj;تان قرار نداده، به هیچ وجه در زمینه تجربه آنلاین بازی هم شما را محدود نمیzwnj;کند و از این حیث، جزو بهترین بازیzwnj;هاست.

اگر آماده ملحق شدن به خانواده ۲۵۰ میلیون نفری بازی شگفتzwnj;انگیز Minecraft هستید، تنها کافیzwnj;ست که ماینکرافت را از مایکت دانلود کنید.

ویژگیzwnj;های اصلی بازی ماینکرافت:

middot; آزادی عمل بسیار بالا برای ساخت یک دنیای وسیع و جذاب

middot; در دسترس قرار دادن دو مود اصلی با قوانین و درجه سختی متفاوت

middot; امکان تجربه بازی به صورت چند نفره با دوستان

middot; در دسترس قرار دادن امکانات مختلف برای شخصیzwnj;سازی

middot; حجم پایین علیzwnj;رغم وسعت بسیار بالای بازی

middot; جامعه گسترده طرفداران در ایرانآیا ماین کرافت بر روی کامپیوتر نیز اجرا می شود؟

بله. این بازی نسخه ویندوز نیز دارد.بازی ماینکرافت (Minecraft) چیست؟

ماین کرافت نام یک بازی جذاب پیکسلی در سبک ماجراجویی است که شما در آن با استفاده از منابع و ابزاری که بازی در اختیار شما قرار می دهد، به ساخت جهانی جدید مشغول می شوید.هیروبراین (Herobrine) چیست؟

هیروبراین یک کاراکتر مرموز در بازی ماین کرافت است که توسعه دهندگان بازی ادعا می کنند آن را خودشان تولید نکرده اند. هیروبراین همچنین یک اسکین در دسترس در بازی است که بازیکنان از آن برای ترساندن حریفشان استفاده می کنند.آیا ماینکرفت به صورت آفلاین هم قابل اجراست؟

بله. این بازی به هر دو صورت آنلاین و آفلاین قابل اجراست.آیا ماینکرافت بر روی کامپیوتر نیز اجرا می شود؟

بله. ماین کرافت نسخه ویندوز نیز دارد.پورتال های ماین کرافت کدامند؟

Nether portal End portal Exit porta پورتال فروزننسخه AR ماینکرافت چیست؟

Minecraft earth نسخه واقعیت افزوده بازی است که برای گوشی های اندرویدی در دسترس است و شما میتوانید این عنوان را نیز از مایکت دانلود نمایید.ماینکرفت: نسخهٔ جیبی را چگونه دانلود کنم؟

وارد صفحه شوید و روی دکمه نصبnbsp;ضربه بزنید به همین سادگی.

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد ماین کرافت (جیبی) چیه؟