logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان Chef Rescue: Restaurant Tycoon

Chef Rescue: Restaurant Tycoon

‏‏تجربه هیجان آشپزی؟ از توانایی هایتان استفاده کنید و تبدیل به یک قهرمان آشپزی شوید همه قهرمان ها شنل نمی پوشند. این قهرمان کلاه آشپزی می پوشد و تنها شما می تونید به او کمک کنید او تصمیم گرفته است که رستوران های دچار مشکل را با مهارت های فوق العاده اش نجات دهدآیا تو در این ماموریت خوشمزه به او ملحق می شوی؟

ویدئو معرفی بازی‏ در این بازی مدیریتی ، تو به آشپز ما کمک می کنی که در رستوران های متفاوت و منحصر به فرد غذا بپزد و پیشخدمتی کند ولی تو نیاز داری که سریع باشی و بسیار توجه کنی : یک آشپز واقعی هرگز چیزی را نمی‏سوزاند..‏نکات جالب‏*دستورالعمل های فوق العاده را در رستوران های متفاوت آماده کن‏*رستوران های تجملی ، شگفت انگیز و منحصر به فرد‏*به آشپز های نا امید براب بهتر کردن آشپزی شان کمک کن‏*همه قدرت دست پخت فوق العاده ات را نشان بده و خودت رو در حد یک آشپز عالی برسان‏*300 مرحله های متفاوت در فصل های باورنکردنی در هر رستوران‏*بخش های آشپزخانه ات را بهبود بده و مهارت هایت را بیشتر به چالش بکش‏ امکانات آشپزخانه ات را بهبود بده و مراحل بازب رو بترکون و به عالی ترین قهرمان تبدیل شو‏ لطفا توجه کن این بازی رایگان است ، ولی این بازی شامل مورد هایی است که باید با پول واقعی خریداری شوند. برخی ویژگی ها و مورد های اضافی ذکرشده در توضیحات ممکن است که با پول واقعی خریداری شوند.

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد Chef Rescue: Restaurant Tycoon چیه؟