logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

چندسال پیش یکی از مسافران هواپیما حاضر نشده بود تلفن همراهش را خاموش کند و از پرواز جا مانده بود. مسافر هواپیما به دلیل تجربه کندی کراش ساگا حاضر نشده بود که موبایل اندرویدش را کنار بگذارد. از همان موقع ها بود که کندی کراش و کلش اف کلنز به یکی از رویدادهای مهم دنیای بازی های موبایلی تبدیل شدند. در مایکت بازی های برتر موبایل حضور دارند و شما با نصب مایکت به آرشیو بزرگی از برنامه ها و بازی های اندروید دست پیدا میzwnj;کنید.

ویدئو معرفی بازیگیم پلی بازی، دنیای جورکردنی های آبنباتیبازی کندش کراش شما را به دنیای آبنبات های رنگارنگ و خوشمزه میبرد، این بازی یک صفحه رنگارنگ از آبنبات های مختلف را پیش رویتان قرار میدهد و شما را هدایت میکند که به وسیله جابجایی های کوچک، این مهره ها و آبنبات های رنگی را حذف کنید، در هر مرحله به شما ماموریتی داده میشود و شما نیاز دارید برای عبور از مرحله ماموریت محول شده را به خوبی انجام دهید.شما باید سه یا چند مهره و شیرینی همرنگ را در یک مسیر قرار دهید و آن ها به شکل خودکار از بین خواهند رفت. بازی های جورکردنی تفاوت های زیادی با یکدیگر ندارند و مکانیک های مشابهی دارند، در بازی Hay Day pop دیدیم که چطور سوپرسل این مکانیک را تغییر داد و یک نوآوری را به دنیای جورکردنی ها معرفی کرد، این عنوان هم اکنون برای اندروید قابل دسترس است.یکی از جذاب ترین فصل های بازی، مربوط به مراحل Jelly است. مراحل ژله ای جذابیت های خاصی دارند و ویژگی های مختلفی را به بازی اضافه میکنند. این آبنبات های جذاب در بسیاری از مراحل بازی حضور دارند و به مرور زمان سایر رفقای خوشمزه شان هم به آن ها میپوندند.گرافیکnbsp;و صداگذاری بازیطراحی گرافیکی بازی پیچیدگی خاصی ندارد اما در اوج سادگی جذابیت های خودش را هم دارد. گرافیک بازی مناسب یک بازی جورکردنی است و شما میتوانید با دانلود بازی candy crush از مایکت، از این عنوان لذت ببرید.صداگذاری کراش کاملا با گیمپلی هماهنگ بوده و وقتی یک شکلات جدید را منفجر میکنید، صداگذاری دلچسب بازی به شما گوش زد میکند که کارتان را فوق العاده انجام داده اید.جنبه های مثبت بازیکندی کراش سودا مکانیک های مختلفی را در بطن گیمپلی خود جا داده و سعی میکند مزرعه ای از آبنبات های رنگی را پیش رویتان قرار دهد، میوه های خوشمزه، کنترل ساده، انیمیشن های روان و دلچسب و مراحل بی شمار باعث شده اند که این اثر بعد از سالها، هنوز هم دلچسب باشد. بازی ویژگی های مثبت زیادی دارد ولی جای خالی کراش میوه در بازی حس میشود، بازی از شیرینی و آبنبات های زیادی در گیمپلی اش بهره میبرد.جنبه های منفی بازیهر قدر که در بازی پیش میروید محدودیت های مختلفی به مراحل اضافه میشوند، این محدودیت ها گاهی آنقدر سخت میشوند که روزهای متوالی باید وقت صرف کنید تا از مرحله ای که در مقابلتان قرار دارد رد شوید. بازی مود متنوعی ندارد و شما باید مراحل بازی را به ترتیب طی کنید و به انتهای نقشه بازی که بیش از هزار لول هم دارد برسید.ویژگی های بازی:جوایز روزانههزار مرحله جذاب و سرگرم کنندهحالت آنلاین برای رقابت با دوستانتانبهینه سازی فوق العادهnbsp;میتوانیم به طور متوالی بازی کنیم؟

شما 5 قلب (جان) در بازی دارید و بعد از اینکه در هر مرحله تعداد حرکاتتان به اتمام رسید، شما بازنده مرحله میشوید.nbsp;وقتی که قلب های شما تمام شود، باید چند ساعتی صبر کنید که بتوانید دوباره به بازی بپردازید.برای دسترسی به قسمت های آنلاین بازی چه کاری کنیم؟

برای اینکه بتوانیدبه تمام قسمت های بازی به خصوص ویژگی های آنلاینش دسترسی داشته باشید، باید از نرم افزارهای رفع تحریم استفاده کنید.

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد Candy Crush Saga چیه؟