logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان خشم پادشاهان (آنلاین)

خشم پادشاهان (آنلاین)بازیzwnj;های استراتژی آنلاین، از چند جهت جذابیت بالایی دارند. یکی از دلایل جذابیت بازیzwnj;های استراتژی، قرار دادن ما در نقش مدیرانی است که باید تلاش کنند تا با کنار آمدن با تمامی محدودیتzwnj;ها، به موفقیت برسند. در حقیقت، بازیzwnj;های استراتژی به ما این امکان را میzwnj;دهند تا نقشی را در بازی برعهده بگیریم که در زندگی واقعی، خیلی رسیدن به آن نقش ممکن نیست. در واقع، بازیzwnj;های استراتژی با قرار دادن ما در نقشzwnj;هایی که در دنیای واقعی رسیدن به آنzwnj;ها خیلی هم راحت نیست (و خیلی اوقات به هیچ وجه ممکن نیست) به ما تواناییzwnj;های ارزشمندی نیز برای ادامه زندگیzwnj;مان اهدا میzwnj;کنند.

سبک استراتژی روی گوشیzwnj;های هوشمند یکی از سبکzwnj;های پرطرفدار به شمار میzwnj;رود. به خاطر صفحه لمسی گوشیzwnj;ها، تجربه بازیzwnj;های استراتژی سادگی خاصی دارد و درست مثل کامپیوترهای شخصی که با ماوس راحت میzwnj;توان روی آنzwnj;ها بازیzwnj;های استراتژی را تجربه کرد، گوشیzwnj;های هوشمند هم خانه مناسبی برای این سبک است.پادشاه یک قلمرو باش

در بازی خشم پادشاهان که یک بازی استراتژی آنلاین به شمار میzwnj;رود، شما در نقش پادشاه یک کشور باید به فکر ارتقا و گسترش قلمروی خود باشید. دشمنان کشور شما چیزی تا به خاک و خون کشیدن قلمروی شما فاصله ندارند و این شما هستید که باید با هوش و تدابیر مدیریتی خود، جلوی این فاجعه را بگیرید.

در این بازی استراتژی آنلاین شما میzwnj;توانید با ساخت بیمارستان، سربازخانه، قلعه نظامی و مواردی از این دست، توان کشور خود را افزایش دهید. به هر حال، برای از بین بردن دشمن باید از یک ارتش قوی و آماده بهرهzwnj;مند باشید و هر چقدر که بیشتر به فکر زیرساختzwnj;های کشورتان باشید، طبیعتا ارتش قدرتمندتری را نیز هدایت خواهید کرد.یک بازی استراتژی با زبانnbsp;فارسی

خشم پادشاهان یک بازی استراتژی آنلاین با پشتیبانی از زبان فارسی است. بنابراین، اگرچه بازیzwnj;های استراتژی به خاطر ذات مدیریتی خود نکات زیادی را دربردارند، اما شما میzwnj;توانید به لطف آموزشzwnj;هایی که به زبان فارسی روی صفحه نمایش داده میzwnj;شوند، خیلی زود تبدیل به یک پادشاه مقتدر شوید.

مدیریت منابع در بازیzwnj;های استراتژی بسیار مهم است و خشم پادشاهان نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای رسیدن به اهدافzwnj;تان باید از منابع به خوبی استفاده کنید و افراط و تفریط را کنار بگذارید. با حمله به سایر قلمروها، میzwnj;توانید ضمن خط و نشان کشیدن برای آنzwnj;ها به منابع هم دسترسی پیدا کنید.

بازی به صورت هوشمند و بر اساس ساعتی که مشغول به تجربه آن هستید، شب یا روز خواهد بود. از لحاظ گرافیکی خشم پادشاهان وضعیت خوبی دارد و جزو بازیzwnj;های استراتژی قابل قبول به شمار میzwnj;رود. طراحی هنری بسیار خوب بازی به افزایش سطح فضاسازی بازی کمک زیادی کرده و شما واقعا خود را در شرایطی تصور میzwnj;کنید که یک پادشاه هستید.

ویژگیzwnj;های اساسی بازی خشم پادشاهان:

. ارائه تجربه یک بازی استراتژی به بهترین نحو ممکن

. بخش آنلاین با امکان حمله به کشور دیگر بازیکنzwnj;ها

. ساخت و ساز یک قلمروی بزرگ

. گرافیک خوب

. چرخه شب و روز بر اساس زمانی که مشغول به تجربه بازی هستید

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد خشم پادشاهان (آنلاین) چیه؟