logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان Baby Games: 2-4 year old Kids

Baby Games: 2-4 year old Kids

‏‏15 بازی برای کودکان 2،3،4 ساله. کودکان نوپا خود را با 15 بازی آموزشی مختلف کودک مشغول نگه دارید، که به آنها کمک می کند مهارت های خود را بیاموزند و در عین حال سرگرمی عالی داشته باشند.‏بازی‌های پیش‌دبستانی به نوزادان ما زمان زیادی برای یادگیری تعاملی می‌دهند، بنابراین آنها:

ویدئو معرفی بازی‏یاد می‌گیرند، مهارت‌ها را توسعه می‌دهند و سرگرم می‌شوند همزمان، سه فعالیت اصلی دوران کودکی، با 5 بازی رایگان کودک و موارد دیگر به زودی در یک برنامه ادغام شده است.‏کودکان رنگ ها، اشکال را یاد می گیرند و داستان های موضوعی ساده را دنبال می کنند. مانند مراقبت از حیوانات زیبا، یا مرتب کردن چیزها بر اساس اندازه، رنگ و شکل.‏برنامه ریزی و آزمایش شده توسط کارشناسان رشد کودک برای کودکان در سن مهدکودک، عمدتا برای پسران و دختران 2، 3 و 4 ساله. رابط ساده و گیم پلی، همراه با نکات به موقع تضمین می کند که کودک شما هرگز در بازی گیج نمی شود یا گم می شود.‏علاوه بر این، همه تنظیمات و پیوندهای خروجی محافظت شده و برای نوزادان غیرقابل دسترسی هستند.‏ لطفاً اگر برنامه را دوست دارید با نوشتن نظرات از ما حمایت کنید و در مورد هر مشکل یا پیشنهادی به ما اطلاع دهید همچنین.‏این برنامه بازی‌های کودک نوپا کاملاً رایگان و بدون تبلیغات است، از وقت خود با فرزندان خود لذت ببرید

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد Baby Games: 2-4 year old Kids چیه؟