logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان Baby Panda's Fashion Dress Up

Baby Panda's Fashion Dress Up

‏‏فروشگاه پوشاک مد روز «کی کی» اکنون برای کسب و کار باز است شما به عنوان یکی از علاقه مندان مد روز باید بیایید و به او کمک کنید‏ انتخاب لباس: لباس های یک تکه، تی شرت، کلاه، کفش...کدام لباس را مشتری می‌پسندد؟ مهارت های آموزشی : برش، دوخت، کفشبافی و پردوزی، مهارت های مختلف تهیه لباس را بیاموزید.

ویدئو معرفی بازی‏ سبک های طراحی: بیش از ۲۰ وسیله جانبی اینجاست‌. برای اینکه لباستان به مراتب زیباتر به نظر برسد، روی لوازم جانبی ضربه بزنید‏ استقبال از مشتری: لباس هایی را که آماده کردید به مشتری بدهید. آن‌ها از لباس کاملا راضی و آماده پرداخت هستند‏ مشخصات محصول: ۱لباس هایی با طراحی آزاد بدون هیچ قانون و محدودیتی‏ ۲دستورالعمل هایی که به راحتی قابل انجام هستند، به شما کمک می‌کنند با نحوه تهیه لباس آشنا شوید. مطابقت های خلاقانه، سلیقه کودکان را تقویت می‌کنند‌.‏ درباره ما: در baby bus هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آن‌ها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد Baby Panda's Fashion Dress Up چیه؟