logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان صدای حیوانات ( آموزش کودکان )

صدای حیوانات ( آموزش کودکان )

‏‏آشنایی کودکان با حیوانات و صداهای آنها‏لبخند روی لبان کودکان شما :)‏برنامه صدای حیوانات علاوه بر اینکه کودکان خردسال شما را سرگرم می کند، محیطی کاملا ساده برای آموزش آنهاست.‏برنامه از 2 قسمت مجزا سرگرمی و آموزشی تشکیل شده.

ویدئو معرفی بازی‏در بخش سرگرمی:‏ با لمس هر حیوانی صدای آن شنیده شده و با فعال کردن دکمه تکرار صدا صدای حیوان تکرار می شود.‏ با فعال کردن گزینه همزمان جنگلی از صداهای حیوانات را خواهید شنید.‏در بخش آموزشی:‏ با تصویر تمام صفحه از حیوانات به همراه تلفظ کودکانه نام فارسی و انگلیسی با انیمیشن زیبا به کودک شما آموزش می بیند.‏قسمت تنظیمات برنامه با رمز عددی از دسترس کودک شما دور نگه داشته شده و تنها با صفحه صداها و اشکال حیوانات مشغول خواهد شد.‏چند صدای اول به رایگان قابل پخش است. با پرداخت درون برنامه همه امکانات فعلی و آینده برنامه فعال خواهد شد.‏« تلفظ ها توسط خانم فاطمه جمشیدی، 10 ساله دانش آموز ترم 5 زبان انگلیسی انجام شده است. »‏از برنامه لذت ببرید :)

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد صدای حیوانات ( آموزش کودکان ) چیه؟