logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان Scary Teacher 3D

Scary Teacher 3D

‏‏یک بازی حادثه ای ماجرایی جالب شبیه به بازی آقای همسایه که از روی فیلم معروف ماتیلدا ساخته شده است. این داستان یک دختر دبیرستانی نابغه و یکی از بدترین معلم های اوست. او در واقع یک آدم روانی است که نه تنها بچه ها را تهدید و تنبیه بدنی می‌کند بلکه بعضی مواقع آنها را شکنجه نیز می‌دهد.

ویدئو معرفی بازی‏ حالا این معلم دیوانه خانه اش را عوض کرده و همسایه شما شده است. وقت آن است که او را حسابی بترسانید و یک درس اساسی به او بدهید فکر می‌کنید بهترین انتقام چه باشد؟ ترساندن او یا آزاد کردن حیوانات خانگی که به او سپرده شده است؟ کارهای زیادی برای انجام دادن دارید.‏ فقط یادتان باشد هر کدام از آن‌ها را باید در زمان تعیین شده و بدون گیر افتادن انجام دهید. خانه خانم معلم دیوانه که به او خانم تی هم میگویند 15 اتاق دارد و هر اتاقی رازی را در خود پنهان کرده است. شما در طول بازی عکس بچه هایی که قربانی خشونت های این معلم دیوانه شده اند را پیدا خواهید کرد، همچنین حیوانات خانگی که به شدت ترسیده اند و همچنین مقداری شکلات و کیک شکلاتی. یادتان باشد این خانه زیر زمین هم دارد و چیزهایی در آن انتظارتان را میکشند که شاید شما را به حیرت وا دارند.‏ ویژگی ها:‏ محیط کاملا باز بازی‏ امکان ورود به 15 اتاق خانه خانم معلم دیوانه و پرده برداشتن از راز آن‌ها‏ محیط ترسناک بازی (البته نه به قدری ترسناک که برای سنین مختلف مناسب نباشد)‏ کنترل آسان کاراکتر اصلی بازی

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد Scary Teacher 3D چیه؟