logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان Monument Valley

Monument Valley

‏‏در این بازی شما سازه‌های ناممکن را دستکاری و یک شاهزاده خانوم ساکت را در یک دنیای زیبا و خیره کننده راهنمایی می‌کنید.‏ «دره یادبود» یک اکتشاف سوررئال میان معماری خارق‌العاده و هندسه‌ای ناممکن است.‏ «آیدا» شاهزاده‌ی خاموش را در میان یادبودهای اسرارآمیز، کشف راه‌های مخفی، آشکار کردن توهمات و انگاره‌های بصری راهنمایی کنید و مردم کلاغ مانند و مهاجم را با هوشتان پشت سر بگذارید.

ویدئو معرفی بازی‏ «رویای آیدا» هم اکنون در دسترس است.‏سواحل فراموش شده: ۸ فصل جدید از ماجراجویی و توهم اکنون با پرداختی جدا در دسترس است.‏=======‏«یکی از بهترین‌های ساعت های عمرم، و ارزش همچین چیزی غیرقابل محاسبه است» kotaku‏ «آرامش درون دره‌ی یادبود خیره‌کننده است... هر صفحه نمایشی‌ست از هنر» Huffington Post‏ «طراحی درخشان... همچون رویایی که تمایل به فراموشی‌اش نداشتم در من ماندگار شد...» Polygon‏«تقریبا به نحو ناممکنی زیبا... جشنواره‌ای برای حواس و احساساتتان...» Touch Arcade‏=======‏زیبا‏الهام گرفته از طراحی ۳بعدی و ساده گرایانه، توهمات بصری و بناها و معابد سراسر دنیا، یکایک یادبودها دنیاییست دست‌ساز و بی همتا آماده برای اکتشاف.‏راحت و آسان‏بکش و بچرخان تا شکل دنیا را تغییر دهی و به در اکتشافش کمک کنی. طراحی شده برای استفاده‌ی همه‌ی اشخاص.‏کامل کن و لذت ببر.‏صداگذاری‏صداها به تغییراتی که در دنیا ایجاد میکنید واکنش نشان میدهند تا تجربه‌ی موسیقی‌ای سوررئال و زیبا ارائه دهند.‏استفاده از هدفون و هندزفری برای بهترین تجربه.‏فضای ابری‏بازی خود را بر روی همه‌ی دستگاه‌هایتان همگام‌سازی کنید.‏ «دره یادبود» برای هر دو موبایل و تبلت طراحی شده است.

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد Monument Valley چیه؟