logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

بازی آنلاین رایگان Basketball Stars: Multiplayer

Basketball Stars: Multiplayer

‏‏Basketball Stars بازی ورزشی آنلاین ستارگان بسکتبال از استودیوی بازیسازی بسیار معروف و نام آشنای Miniclip.com می باشد که از آن می توان به عنوان بهترین بازی بسکتبال برای گوشی های موبایل اندرویدی و IOS نام برد. این بازی از گرافیک واقع گرایانه 3D بسیار خوب و خارق العاده برخوردار بوده که شما را قادر خواهد ساخت بصورت یک به یک یا چند نفره بصورت آنلاین با سایر بازیکنان جهانی رقابت کنید. با برنده شدن در مسابقات پاداش های باورنکردنی دریافت خواهید کرد که به وسیله آن میتوانید صدها اقلام مختلف را خریداری کنید. توجه داشته باشید که این بازی آنلاین بوده و برای انجام آن اتصال دائمی به اینترنت ضروری است.

ویدئو معرفی بازی‏ برخی از ویژگی های بازی Basketball Stars اندروید :‏ ✤ رقابت یک به یک آنلاین‏ ✤ گرافیک واقع گرایانه 3D‏ ✤ قابلیت انجام بازی بصورت چند نفره آنلاین‏ ✤ آسان برای یادگیری و سخت برای حرفه ای شدن‏ ✤ بیش از 400 اقلام برای خرید و شخصی سازی‏ ✤ بیش از 40 بسکتبالیست در دسترس برای خرید‏ ✤ دریبل، حمله، قاپیدن توپ و تمامی حرکات کاملا واقعی‏ ✤ کاملا رایگان

تعداد نظرات : 0

نظر شما در مورد Basketball Stars: Multiplayer چیه؟