logo

ما برای شما و کودکان دلبند شما سایتی را راه اندازی کردیم که بدون تبلیغات و رایگان بتوانند از بازی های آنلاین و نصبی روی اندروید لذت ببرند.

ویدیو بازی ها

از قطار جلو بزن!

شما بازی Subway Surfers را با یک شخصیت و در یک شهر خاص شروع می کنید و هرچه جلوتر می روید امکان آزاد کردن شخصیت ها و شهرهای بیشتر برای شما فراهم می شود. این بازی مانند اکثر بازی های سبک دونده گیم پلی بسیار ساده‌ای دارد و آن هم فرار از دست مامور مترو است، در این بین اما فاکتورهایی مثل جمع آوری سکه و آزاد کردن شخصیت های جدید وجود دارد که از تکراری شدن بازی جلوگیری می کند.
یکی از ویژگی های جذاب دونده مترو محیط رنگارنگ و جذاب آن است که هیجان بالایی را هنگام بازی به شما می دهد. شما همچنین در استور بازی می توانید مراحل جدید، آیتم ها و مهارت های جدیدی را برای شخصیت خود خریداری کنید. بروزرسانی های بازی هم شهرهای جدیدی را به بازی اضافه می کند تا به تنوع بازی افزوده شود. البته اگر قرار باشد نکات منفی این بازی را هم ذکر کنیم، باید گفت که آپدیت های بازی پس از مدتی فقط محدود به کاراکترهای جدید و اسکیت بردها می شود و شهرهای بازی نیز تغییری نمی کنند. با این وجود بازی Subway Surfers یکی از بهترین بازی های سبک دونده به حساب می آید.
‏ ویژگی های این بازی
- محیط جذاب و رنگارنگ
- بسیار سرگرم کننده
‏ - مناسب برای همه سنین
‏ - گرافیک بالای تصویر بازی
‏ - امکان رقابت گروهی آنلاین
‏ - آپدیت های منظم برای شخصیت ها و ابزار بازی

تعداد نظرات : 4

 • img
  روح الله بلوردی
  28 ارديبهشت 1401 07:21

  به نظرم بازی خوبی هست حتما نصب کنید.

 • img
  روح الله بلوردی
  28 ارديبهشت 1401 07:25

  به نظرم بازی خوبی هست حتما نصب کنید.

 • img
  مرد عنکبوتی
  28 ارديبهشت 1401 07:29

  سلام این تست ارسال پیام است.

 • img
  مرد عنکبوتی
  28 ارديبهشت 1401 07:29

  سلام این تست ارسال پیام است.

نظر شما در مورد از قطار جلو بزن! چیه؟